• Şirket Profili

  2008 yılından bu yana kendi sektöründe, yılmadan mücadele, gayret ve azimle çalışan, çağın gereksinimi olan kalite, güven ve istikrarlı iş politikasını kendisine misyon edinen FGF MAKİNA, teknik anlamda da kendisini geliştirmesini bilmiş ve piyasada güven olgusunu tam sağlamıştır.

  FGF MAKİNA, 2010 yılında daha kurumsal ve içinde bulunduğumuz durumun gerektirdiği iş potansiyelini yakalamak için, yurtdışında faaliyet gösteren ve Avrupa standartlarında çalışan, profesyonel anlamda ciddi bir destek olan daha da güçlü ve ülkemiz sanayisine daha fazla istihdam ve iş potansiyeli kazandırmak için yola çıkmayı amaç edinmiş bir firmayla güç birliği yapan ve bu ortaklık sayesinde makine parkurunu genişletip, konusunda uzman personeli bünyesine katan FGF Makina hiç durmadan, bıkmadan ve amaçladığı hedef doğrultusunda yoluna emin adımlarla ilerleyecektir.

  Bu anlamda FGF MAKİNA YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. olarak, değerli müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle daha çok çalışan, üreten, kazanan ve markalaşan bir BURSA bir TÜRKİYE için durmuyor çalışıyoruz.

 • Vizyon

  Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak geliştirerek, FGF imajının güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmak, çevreye duyduğumuz özen, saygı ve duyarlılık doğrultusunda özverili şekilde çalışarak kalite ve çevre standardımızı en üst seviyeye ulaştırmak, sağlayacağımız avantajları müşterilerimize yansıtarak onlara herzaman daha iyi hizmet verebilmektir.

  Misyon

  Müşteri ihtiyaçlarının en uygun şekilde karşılanması, kalite ve güvenilirliğe yönelik artan müşteri talebine cevap verilebilmesi, teknolojik gelişmelerin takip edilmesiyle rekabetçi gücümüzün korunması ve maliyetlerin azaltılmasıdır.

 • Şirket Politikamız

  Şirketimizin sektördeki güvenilirliğinin; kalitesinin ve ulusal ve uluslar arası pazarda rekabet edebilirliğinin devamını sağlamak için;

  Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin de ötesine giderek, yüksek kalitedeki ürünlerimizi rekabetçi fiyatlarla sunmak. Müşterilerimiz için son derece değerli olan hizmetler yaratmak.

  Değişen pazar şartlarına cevap verebilecek aktif bir organizasyon yapısı oluşturmak. Yapılan her işte yüksek ahlaki standartlar dâhilinde güvenirlik ilkesiyle hareket etmek olacak. Gezegeni ileri nesillere taşıyacak çevre bilinci ile hareket etmek. Çalışanlarımızın verimli olacakları çalışma ortamını ve motivasyonu sağlamak.

 • Çevre Politikamız

  • Çevreye duyarlı ve bilinçli çalışanlarla daima gelişmek ve ilerlemek,
  • Kanunlara ve ilgili mevzuatlara uygun çevre ile etkileşimi sağlamak,
  • Uygun üretim, temiz fabrika, sağlıklı bir yaşam ortamı sağlamak,
  • Enerji sarfiyatı ve doğal kaynak kullanımında tasarrufu amaç edinmek,
  • Çevreye faydalı projeler başlatmak, uygulamaya geçmek ve takip etmek,
 • Kalite Politikamız

  Yurt içinde ve yurt dışında tercih edilen bir üretici olabilmenin yolu, düşük maliyet ve yüksek verimlilik ile sevk taahhütlerine uymanın yanı sıra, üstün kalite standartlarına ulaşmaktan ve bu standartları sürekli kılmaktan geçer.

  Hedefimiz, kalite güvence sistemimizi etkin kılacak şekilde çalışarak ürünlerimizin kalitesini sürekli arttırmak, bu çalışmaların sürekliliği ile müşterilerimizin taleplerini zamanında, ekonomik şekilde ve doğru niteliklerde karşılayan ürünler üreterek sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumaktır.